Nencki Alumni Club zrzesza absolwentów (osoby, które wykonywały rozprawy doktorskie w Instytucie Nenckiego) aktywnych zawodowo, jak i tych, którzy znajdują się już na emeryturze. Są to osoby zajmujące się pracą naukową, jak i  pracą w innych obszarach, firmach, czy szkołach.

Koordynatorem tej inicjatywy jest prof. Jolanta Barańska i na jej adres e-mailowy: j.baranska@nencki.gov.pl chętnych zapraszamy do zgłaszania swego akcesu do Klubu.

                                                      

W dniu 7 czerwca br.odbyło sie kolejne spotkanie byłych doktorantów Instytutu w czasie którego absolwenci dzielili się swymi dokonaniami i wspomnieniami.

W części oficjalnej (godz. 14.30) uczestnicy wysłuchali, z okazji 95-lecia istnienia Instytutu Nenckiego, m.in. wystąpienia prof. Leszka Kuźnickiego (Tajemnice historii Instytutu Nenckiego), Dyrektora Instytutu prof. Adama Szewczyka (Co zrobiono w Instytucie Nenckiego w ciągu ostatnich pięciu lat) oraz prezentacji doktorantów Instytutu przebywających na stypendiach po-doktorskich w różnych laboratoriach Europejskich.

Następnie (godz.16.00) odbyła się druga część spotkania na dziedzińcu Instytutu Nenckiego

W dniu 9 listopada 2012 r., z okazji 10-lecia Studiów Doktoranckich w Instytucie Nenckiego odbyła się DOK – Konferencja 2012, spotkanie byłych doktorantów Instytutu skupionych w „Nencki Alumni Club” oraz pracowników i obecnych doktorantów Instytutu.


Created by Pawel Boguszewski.